Aktualności

12.03.2020
Informacje w zwiazku z pandemią koronawirusem

PRZERWIJ SZLAKI WIRUSA

TWOJE POSTĘPOWANIE WPŁYWA NA ZDROWIE WSZYSTKICH

Informacja dla pacjentów:

Jeżeli przyjechałeś z rejonu w którym wystąpiły zachorowania z powodu KORONAWIRUSA, miałeś kontakt z osobą, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem, masz objawy (gorączkę, kaszel, duszność)
zgłoś się

na Oddział Chorób Zakaźnych w Zielonej Górze (tel. 68 329 64 78, 68 329 64 81).
Jeżeli nie masz objawów, ale miałeś kontakt z osobą chorą lub podejrzaną o zachorowanie na koronawirusa zadzwoń pod numer alarmowy

do Sanaepidu w Nowej Soli 504-192-937. 
Z takim wywiadem NIE PRZYCHODŹ do lekarza rodzinnego!

 W celu zminimalizowania możliwości zakażenia zachęcamy do korzystania z teleporad  oraz telefonicznej  rejestracji na konkretna godzinę. Istnieje możliwość zamówienia i odebrania recepty (numeru) przez telefon. Prosimy rozważyć czy wizyta u lekarza w przychodni jest naprawdę konieczna. Zaświadczenia, analiza wyników badań, skierowania do sanatorium itp. możliwe są bez konieczności osobistego stawienia się w przychodni.

Osoby starsze, obciążone chorobami przewlekłymi, z obniżoną odpornością powinny ograniczyć wychodzenie z domu do minimum.

Jeżeli jednak musisz przyjść do lekarza, to w przychodni zatrzymaj się przed wejściem, załóż maseczkę, zdezynfekuj ręce i czekaj na obsługę przez personel rejestracji

Epidemia nadal trwa, chrońmy siebie i innch


pokaż wszystkie wiadomości ››